Понеділок, 24.02.2020, 16:12
Вітаю Вас Гість | RSS
ПЕРЕВАГИ ДОГОВОРУ ЕКСКЛЮЗИВНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
На Заході ексклюзивний договір - це єдина форма взаємодії продавця й ріелторської фірми, а ми ще продовжуємо переконувати наших клієнтів у тому, що така форма обслуговування найбільш вигідна, зручна і безпечна. Ми вважаємо, що забезпечений правоустановлюючими документами ексклюзивний договір - єдино можлива, ефективна форма роботи на ринку нерухомості. Таким чином, можна виділити аргументи, які роблять ексклюзивний договір цікавим саме з точки зору клієнта:
Перевага перша
     -Захист продавця від криміналу й непрофесіоналізму
Подаючи інформацію в кілька агенцій нерухомості, і тим більше в пресі, продавець ризикує стати об'єктом інтересу шахраїв, які можуть шляхом обману чи погрозами заволодіти квартирою. При цьому буде досить важко з'ясувати, чи відбувся витік інформації з вини одного з кількох агентств, сотні приватних маклерів, які продають квартиру, чи один із потенційних покупців, що оглянули квартиру, вирішив придбати її шляхом махінацій. Якщо продавець підписує ексклюзивну угоду з агентством нерухомості, то ця фірма повністю відповідає за його безпеку.
Перевага друга
      -Захист економічних і правових інтересів продавця
Уклавши ексклюзивний договір, клієнт агентства нерухомості отримує всі необхідні консультації по юридичним питанням та оподаткуванню. Напрацьовані технології, досвід та високопрофесійна підготовка працівників компанії гарантують надійний захист фінансових та правових інтересів продавця. Угода купівлі-продажу детально відслідковується на всіх етапах.
Перевага третя
      -Реальна оцінка квартири і краща орієнтація на ринку
Неможливо назвати точну вартість об’єкту нерухомості, почувши його описання по телефону. Оцінювачі агентства нерухомості вивчать аналогічну нерухомість в Вашому районі, виявляючи, чим інші об’єкти кращі, які мають недоліки, аналізують очікування ринку, попит і пропозицію, ціни реальних продаж, а не ціни, вказані у друкованих виданнях. Такий детальний маркетинг дозволяє реально оцінити об’єкт нерухомості і показати покупцю всі його переваги по відношенню до інших об’єктів. Таким чином, укладаючи ексклюзивний договір, Ви отримуєте можливість вигідно продати свою нерухомість в найкоротші терміни.
Перевага четверта
    -Продавець економить час і скорочує кількість безрезультатних контактів
Звертаючись у багато агенцій, подаючи рекламні оголошення в газети, розвішуючи оголошення на під'їздах, пояснюючи і повідомляючи одну й ту ж інформацію, продавець марно витрачає свій час. А на питання по телефону: "Чи готові ваші документи до продажу?" у 99 випадках із 100 такий продавець відповідає: "Усі документи є". І навіть якщо пощастить знайти того єдиного покупця, який хоче і може терміново купити й нотаріально оформити договір купівлі-продажу на квартиру, продавець раптом стикається з непередбаченими проблемами, пов'язаними із збиранням документів, яких не вистачає. Наприклад, з отриманням дозволу на продаж дитячої частки власності, якщо така є, у відділі опіки й піклування. А сформувати пакет документів і отримати дозвіл у органах опіки й піклування за один день просто неможливо. Або ж продавець не вступив у права успадкування. Або хтось із власників відсутній на момент продажу. І тоді продавцю залишається тільки поспівчувати, а покупець не багато часу витратить на пошуки іншого варіанту. Доручивши продаж професіоналу, який працює у надійному агентстві, продавець економить дорогоцінний час, знаючи, що йому не тільки шукають покупця, але й працюють з його документами, тим самим збільшуючи шанси швидко, вигідно і безпечно продати свою квартиру.
Перевага п'ята
    -Ефективна схема реклами
Уклавши ексклюзивний договір, перед продавцем не стоїть ряд питань, таких як: в яких виданнях давати рекламу про продаж нерухомості; чи потрібно розвішувати оголошення на під’їздах та зупинках, чи краще використати можливості Інтернету; які фінансові затрати на рекламу забезпечать її віддачу? Агентство видає ексклюзивну рекламу по своїм багато численним, безвідмовно діючим каналам. Повнота  та широта реклами об’єкта, що продається забезпечують її ефективність і, в кінцевому результаті, успіх всієї угоди. Такі тимчасові і фінансові затрати на рекламу можливі тільки якщо компанія впевнена, що Ви співпрацюєте тільки з нею.
Перевага шоста
    -Продавець отримує можливість продати квартиру за максимальною ціною
Покупець знає, що історія ексклюзивних об’єктів нерухомості, що продаються через надійні фірми, ретельно перевірена, тому готовий платити за них більше. Підготовлених, «чистих» об’єктів нерухомості на ринку не так багато. Укладіть ексклюзивний договір з АН ДІАМАНТ– і ми затратимо кошти і час на перевірку об’єкту, на його підготовку до продажу, а покупець буде готовий заплатити за гарантії свого спокою навіть вище ринкової вартості.
Перевага сьома
    -Продавець отримує обслуговування професійного досвідченого співробітника
Якщо клієнт відмовляється від ексклюзивного договору, то йому не будуть нав'язувати таку форму роботи. Однак через деякий час такий продавець розуміє, що продажем його квартири займаються всі підряд і "між іншим", а отже - ніхто конкретно.Рекламна компанія по ексклюзивному договору проводиться по раніше продуманому плану: вибираються рекламні носії, визначається кількість випусків реклами, продумується інформація про об’єкт – окремо для кожного з носіїв.
Тому ми пропонуємо укладання ексклюзивного договору на обслуговування,що гарантує Вам безпеку,надійність та якість обслуговування.
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Форма входу
Друзі сайту
ВІЗА В США
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0